Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Rząd nie robi nic, by nas zatrzymać w kraju". Ile dzisiaj zarabia lekarz rezydent?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
Miało byc Z NASZEGO KRAJU PiSi ch.ju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało byc "Z NASZEGO KRAJU" PiSi ch.ju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dupach sie chyba im poprzewracalo. jeszcze nie jeden chcial by tyle zarabiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kuba jest młodym, zdolnym i bardzo sprawnym lekarzem. Oboje z małżonką dziwimy się, że nie wyjechał zaraz po studiach tak, jak uczynili to obaj moi synowie. Oni już w tej chwili pracując w szpitalu stanowym w Vancouver zarabiają bardzo godnie i na pewno nie wrócą do Polski takiej, jaką mamy obecnie! Życzymy wytrwałości oraz powodzenia w dążeniu do sukcesu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a odkad to niby Pan Jakub jest rezydentem? jest na stazu , a to roznica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni się kształcić za swoje pieniądze jak to jest na zachodzie to by docenili. Znam wielu takich pseudo rezydentów. Ślizgali się przez studia, a teraz zgrywają nie wiadomo kogo. Trochę pokory młodzieniaszki. Popracujcie, wykażcie się. Jak chcieliście zarabiać kokosy od pierwszego dnia to trzeba było zostać programistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podana kwota to podstawa. Rezydent dostaje dodatkowo 450 brutto za każdy dyżur. Dyżurów może miec kilka w miesiąca (np 5). O tym sie nie mowi. Na dw byl kiedys cykl artykułów o zarobkach na Lubelszczyźnie. Poczytajcie sobie i sie zastanówcie ile osób zarabia choćby glodowa podstawę biednego rezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubuś trzymaj się! A tak w ogóle, to czekamy na Ciebie w Trondheim! Tutaj można przeczekać polską "smutę"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tej kwestii zrobiło PO/PSL przez 8 lat? Czyli skoro dopiero teraz zaczęli protestować to znaczy,że wtedy było im dobrze i super?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta a darmowe studia i sciaganie na egzaminach to bylo latwo brac z podatkow i zarabiac by chcieli nie wiem ile bo kazdy rezydent mowi co innego banda złodziejii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem szczerze Kierowca autobusu ma wieksza odpowiedzialnośc wiezie dużo osób w różnym wieku, jeżeli "położy" autobus badz jakis wypadek to niestety ale dużo ludzi może na tym ucierpić. Jeździ dużo czasami od rana do wieczora oczy cały czas na 99% ODPOWIEDZIALNOŚĆ za,,,ista za swoje kursy musi robić i płąca strasznie mała myślę że oni powinni dostać podwyzki, Gdyby nie oni to np, Pan doktor nie dojedzie do pracy (to już rzadkość precież ich stać na auta) Więc rozumiem ich ale inny myślę ze powinni dostać przednimi pieniązki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasztanie ze zdjęcia goń się i jedź myć tyłki Niemcom. Pajacu co ma powiedzieć nauczyciel stażysta lub kontraktowy z pensją pl 2000-2200 i bez możliwości dorobienia. Co ma powiedzieć kierowa. Znalazła się kasta debili i resortowych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powołać wszystkich do wojska i się skończy dzień dziecka. Zrobić wszystkie uczelnie medyczne - uczelniami wojskowymi jak WAM i dostana obowiązek odpracowania - przecież to jakaś komedia.. ile mamy im łacić tyle co na zachodzie? to może koszty utrzymania tez mamy zrównać Jane 2500 brutto dla lekarza to śmiech powinni dostać średnia krajową i już ale ich rzadania (średnia *2) to kpina... i ten ich postulat walki o prawa pacjenta - fałszywcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zarabiają 2,5 tyś. Ale potem w prywatnych gabinetach doją ludzi i mają po 30 tyś. i pławią się w luksusach bo przecież muszą trzymać poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskim politykom szkoda "marnować" pieniędzy, bo mają dostęp do lepszej opieki medycznej. To się odnosi na równi do PiS i PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i tak trzymać! Za naukę i wyrzeczenie należy się w miarę dobra płaca! Lekarz nie powinien zarabiać mniej od hydraulika, czy innego spawacza!!! Nie wspominając o katabasach kieckami zamiatających podłogi szpitalnych korytarzy i uparcie włażących do pacjentów niechcących widzieć ich na oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDAKI CEBULAKI w natarciu! Pod każdym artykułem traktującym o proteście lekarzy jest fala hejtu. JESTEŚ BIEDNY BO JESTEŚ GŁUPI I NA ODWRÓT! Zrozumcie to w końcu i zaakceptujcie ze jesteście skazani na biedę. Możecie dalej szczekać w internecie obszczymurki, a jak pojawicie się u lekarza to kłaniacie się w pas:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za czyje pieniądze studiowaliscie? Chcecie wyjeżdżać ok. Zaplaccie za wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci lemingów lamentują? No zaraz się popłaczę. Za PO mieli lepiej. Brak podwyżek i perspektyw na nią. Przestańmy się wygłupiać. Lemingi nie wyjadą z kraju nawet, gdyby im zafandolić porządnego kopa w dupę. Zostało to empirycznie dowiedzione na przykładzie Kopacz i rodzinki. W Niemczech nie dorobią się fortuny na prywatnych praktykach. Tam albo robisz na panstwowej posadzie, albo prywatnie. I nie ma tam patologi, by brać 10 wizyt prywatnych, by trafić na listę do państwowego szpitala, w ktorym przypadkiem pracują. Niemiecki lekarz to bidak w porownaniu z polską kastą. To samo dotyczy adwokatów. Tam to wolny zawód. Kłamca Tusek miał to samo wprowadzić w Polsce. Miał i jak zawsze pozostało to niespełnioną obietnicą PO. W Niemczech każdy ma adwokata. Roczny abonament tylko 100€. A u nas jedno pismo to koszt 50€?! Złodziejskie kasty zamiast stulić ryja, to ślą dzieciarnię na PUCZ 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako inżynier zaraz po studiach w 2000 roku zarabiałem 625zł/mc brutto. A na studia wydawałem na ostatnim roku 700zł netto. Niestety tak to bywa na tym świecie. Bez doświadczenia to i hydraulika nikt nie weźmie. No, może do programu Usterka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...